Start

Dyplomy, osiągnięcia, certyfikaty

Certyfikaty

CERTYFIKATY
 

"PLACÓWKA AKTYWNIE PROMUJĄCA CZYTELNICTWO"

Dnia 14.06.2018 Miejskie Przedszkole Nr 85 w Katowicach otrzymało certyfikat "Przedszkole aktywnie promujące czytelnictwo".

"PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE"

Dnia 11.12.2015 Miejskie Przedszkole Nr 85 otrzymało certyfikat "Przedszkola promującego zdrowie".

"PRZEDSZKOLE W RUCHU"

Certyfikat otrzymany przez przedszkole w maju 2014 roku. Zadania wykonane przez przedszkole , zamieszczone zostały w formie sprawozdania w zakładce na stronie internetowej "Publikacje nauczycieli + Przedszkole w ruchu"

Certyfikat przyznało: Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Więcej : www.men.gov.pl

 

"SZKOŁA/PRZEDSZKOLE ODKRYWCÓW TALENTÓW"

Certyfikat otrzymany przez przedszkole w sierpniu 2014 roku. 

W ramach projektu systemowego „Opracowanie i wdrożenie kompleksowego systemu pracy z uczniem zdolnym” realizowane jest zadanie „Odkrywamy talenty”. Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji przyznaje szkole, która podejmuje systemowe działania na rzecz ucznia zdolnego tytuł „Szkoła Odkrywców Talentów”. Jeśli w Państwa szkole prowadzone są minimum trzy różne rodzaje zajęć dla uczniów zdolnych przez trzech różnych nauczycieli, zachęcamy do ubiegania się o tytuł „Szkoły Odkrywców Talentów”.

 

 

Z uczestnictwa w projekcie szkoły czerpią coraz więcej korzyści, m.in.:

  • Szkoły Odkrywców Talentów otrzymają, wydane w ramach projektu bezpłatne poradniki do pracy z uczniem zdolnym z poszczególnych przedmiotów – bez konieczności składania zamówienia oraz modele pracy z uczniem zdolnym na poszczególne poziomy kształcenia;
  • dyrektorzy, Liderzy Zdolności oraz nauczyciele ze Szkół Odkrywców Talentów mają możliwość bezpłatnego uczestnictwa w krajowych konferencjach poświęconych uczniowi zdolnemu;
  • tworzona jest sieć Szkół Odkrywców Talentów /Miejsc Odkrywania Talentów i wymiany dobrych praktyk (programy, indywidualny tok nauki, doświadczenia w organizacji pracy szkoły), aby lepiej odpowiadać na szczególne potrzeby edukacyjne ucznia zdolnego.( fragment ze strony www.ore.edu.pl)

 

 

"PRZEDSZKOLE DOBRZE PRZYGOTOWUJĄCE DO SZKOŁY"

 

Certyfikat przyznany w roku 2012 przez Ministerstwo Edukacji Narodowej 

 

 

"SZKOŁA CZYSTYCH RĄK"

 

Certyfikat przyznany w roku 2014 przez WSSE oddział Katowice ( sanepid)

Aktualności

Kontakt

  • Miejskie Przedszkole nr 85 w Katowicach
    40-824 Katowice, ul. Kwiatkowskiego 20
  • 32 254 68 20 502171850

Galeria zdjęć