Konkursy PLAN DZIAŁAŃ KÓŁEK ZAINTERESOWAŃ WYCIECZKI PLAN SPOTKAŃ CZYTELNICZYCH Z UCZNIAMI SP33 CERTYFIKATY

Konkursy, wycieczki, kółka zainteresowań

KONKURS PLASTYCZNY "STRÓJ ŚLĄSKI"

SZANOWNI PAŃSTWO

PRZEDSZKOLE NR 50 W KATOWICACH OGŁOSIŁO KONKURS PLASTYCZNY "STRÓJ ŚLĄSKI". W ZWIĄZKU Z NAPIĘTYM PLANEM PRACY  W NASZYM RZEDSZKOLU ( TEATRZYKI, WYJŚCIA, BIBLIOTEKA ITP.) NIE JESTESMY W STANIE W CHWILI OBECNEJ WYKONAC PRAC Z DZIEĆMI  W PRZEDSZKOLU.

W DNIU 15 LISTOPADA CHĘTNE DZIECI OTRZYMAŁY REGULAMIN KONKURSU WRAZ Z ZAŁĄCZNIKIEM DO PODPISANIA PRZEZ RODZICÓW.

KTO TYLKO BĘDZIE MIAŁ OCHOTĘ -PROSIMY O WYKONANIE PRACY Z DZIECKIEM W DOMU I DOSTARCZENIE JEJ DO NAUCZYCIELI NAJPÓŹNIEJ DO ŚRODY 21 LISTOPADA.

WSZYSTKIE POZOSTAŁE OSOBY CHCĄCE WZIĄC UDZIAŁ W KONKURSIE, KTÓRE NIE OTRZYMAŁY REGULAMINU PROSZONE SĄ O OKNTAKT Z DYREKTOREM.

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE

• 32 254 68 20 502171850