• Konkursy

•                                             KONKURS

NA NAJCIEKAWSZY STRÓJ EKOLOGICZNY

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci
                                z naszego przedszkola do udziału
                                       w konkursie ekologicznym

• Konkurs adresowany jest do wszystkich grup wiekowych.

• Stroje można wykonać wspólnie z rodzicami.

• W swoich strojach dzieci zaprezentują się podczas zabawy na balu ekologicznym w środę 29 września.

• Jury wybierze I, II, III miejsce, które będzie nagrodzone dyplomem i nagrodą.

• Dla wszystkich dzieci biorących udział w konkursie przewidziane są drobne nagrody.

Liczymy na pomysłowe i oryginalne ubiory oraz wykorzystanie różnorodnych technik i surowców wtórnych.

Życzymy dobrej zabawy przy wspólnym tworzeniu strojów!

Pani Marysia i Pani Monika

• przedszkole85@o2.pl
      • 32 254 68 20 502171850-nr telefonu dyrektora przedszkola:
      • 40-824 Katowice, ul. Kwiatkowskiego 20
      • mgr Anna Dobosz
      • Miejskie Przedszkole Nr 85 w Katowicach powstało w 1983r. Obecnie do przedszkola uczęszcza 100 dzieci. W przedszkolu funkcjonują 4 grupy : Misie, Krasnale, Biedronki i Sówki. Każda grupa ma do dyspozycji salę zabaw, bogato wyposażoną w zabawki i inne pomoce dydaktyczne, oraz znajdującą się tuż obok szatnię i łazienkę.
      • Osobą odpowiedzialną za prowadzenie dokumentacji dotyczącej odpłatności za przedszkole jest Pani Sonia Nowara
      • Rok szkolny 2021/2022 Gr. 1 Misie : Natalia Przybylska, Monika Staśko Gr 2 Krasnale: Sabina Klajnbauer , Magdalena Lech Gr 3. Biedronki: Anna Dobosz Gr 4 Sówki : Teresa Wróbel, Maria Majek