Konkursy PLAN DZIAŁAŃ KÓŁEK ZAINTERESOWAŃ KÓŁKO PLASTYCZNE KÓŁKO MUZYCZNE KOŁKO EKOLOGICZNE KÓŁKO KULINARNE KÓŁKO SPORTOWE KÓŁKO ORIGAMI WYCIECZKI CERTYFIKATY

Konkursy, wycieczki, kółka zainteresowań

KÓŁKO PLASTYCZNE

Drodzy Rodzice, Drogie Dzieci!

Witam wszystkich MAŁYCH ARTYSTÓW na kółku plastycznym! Bardzo się cieszę, że razem ze mną chcecie tworzyć, bawić się kolorami i poznawać nowe techniki plastyczne.

Twórczość plastyczna jest jedną z ważniejszych form działalności dziecka w wieku przedszkolnym. Dla dziecka jego własna twórczość jest źródłem radości, dobrej zabawy, zaangażowania i podstawową formą uczenia się, oraz zdobywania wiedzy w otaczającej rzeczywistości.

Uczestnictwo w działaniach plastycznych sprzyja aktywizowaniu myślenia, przyczynia się do rozwoju samodzielności, refleksyjności i pomysłowości.

heart Jestem pewna, że prace, które będziecie wykonywać pomogą Wam
w rozwijaniu Waszych talentów oraz kreatywności.  heart

Pani Monika

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

P A Ź D Z I E R N I K

Za oknem jesień i mnóstwo pięknych kolorów, którymi się zainspirujemy, aby stworzyć JESIENNE KOLOROWE DRZEWKO techniką, która nazywa się – pointylizm. Technika polega na kładzeniu obok siebie podobnych w formie, jednakowej wielkości małych plamek czystego koloru np. kropek.

Poniżej przedstawiam pracę, którymi można się zainspirować.