Konkursy PLAN DZIAŁAŃ KÓŁEK ZAINTERESOWAŃ KÓŁKO PLASTYCZNE KÓŁKO MUZYCZNE KOŁKO EKOLOGICZNE KÓŁKO KULINARNE KÓŁKO SPORTOWE KÓŁKO ORIGAMI WYCIECZKI CERTYFIKATY

Konkursy, wycieczki, kółka zainteresowań

PLAN DZIAŁAŃ KÓŁEK ZAINTERESOWAŃ

OGŁOSZENIE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI DO WŁĄCZENIA SIĘ W DZIAŁANIA KÓŁEK ZAINTRESOWAŃ, KTÓRE BĘDĄ PROWADZONE METODĄ ONLINE W NASZYM  OD PAŹDZIERNIKA 2020 ROKU

W MIESIĄCY PAŹDZIERNIKU W ZAKŁADCE POSZCZEGÓLNYCH KÓŁEK ZAINTERESOWAŃ PRZEDSTAWIONE ZOSTANĄ PROPOZYCJE ZABAW DLA DZIECI.

KAŻDE DZIECKO BĘDZIE PROSZONE O WYKONANIE ZADANIA A NASTEPNIE DOSTARCZENIE WYKONANEJ PRACY DO PRZEDSZKOLA LUB PRZESŁANIA ZDJĘCIA Z JEJ WYKONANIA.

ZAWSZE W PIERSZYM TYGODNIU NOWEGO MIESIĄCA DZIECKO OTRZYMA ZA WYKONANIE ZADANIA OBRAZEK MOTYWACYJNY.

ZA ZEBRANE OBRAZKI Z POSZCZEGÓLNYCH KÓŁEK ZAINTERESOWAN W MIESIĄCU MAJU 2021 WRĘCZYMY NAGRODY.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!